Zapraszamy Wystawców

Z wielką przyjemnością pragniemy ogłosić, że zostało rozpoczęte przyjmowanie zgłoszeń na Miechowski Festiwal Książki.

Po raz pierwszy w Miechowie odbędzie się wielkie święto czytelnictwa, czyli Festiwal Książki. Chociaż promocja wydarzenia dopiero się rozpoczęła, to w Miechowie daje się odczuć podniecenie związane z tym wydarzeniem. Ogromne zainteresowanie, ciekawość i chęć spotkania się z autorami – można nazwać „przedfestiwalową gorączką”. Coraz więcej bibliotek, instytucji kultury i promocji włącza się w organizację wydarzenia.

Promocja Miechowskiego Festiwalu Książki już jest prowadzona. Organizatorzy zaplanowali promocję kilkoma kanałami: szeroką kampanię lokalną (banery reklamowe, plakaty promujące, ulotki, informacje w prasie i mediach), oraz kampanię online w mediach społecznościowych, na stronach internetowych Organizatora i Partnerów. Materiały promocyjne zostaną wysłane do instytucji kultury promujących czytelnictwo oraz zaproszonych gości, którzy będą promować wydarzenie w swoich mediach społecznościowych.

Zasięg wydarzenia jest nie tylko lokalny ale również szeroko promowany w całej Małopolsce, oraz w województwach: śląskim i świętokrzyskim. Więcej informacji w zakładce

Podobne wpisy